Apartmán u jezera - Lipno Resort Lakeside Village - en

Apartments

I am interested in real estate More information
Frymburk Location
32m2 Size
1 bedroom Proposition
2 365 000CZK Price

Apartmán u jezera - Lipno Resort Lakeside Village - en

Tento apartmán je součástí právě zkolaudované hlavní budovy v novém luxusním resortu Lakeside Village, přímo u břehu Lipna. Jedná se o jednotku pro 2-3 osoby, s okny na dvě světové strany a balkonem o výměře 5,7-12 m2. Pečlivě zvolené kvalitní materiály, podlahové vytápění, vlastní vstup z nádvoří. Možnost pořízení včetně nábytku a kuchyně. Ihned připraveno k obývání nebo pronájmu. V ceně vyhrazené parkovací stání. Jednotka je součástí hl. budovy resortu, kde je k dispozici recepce, restaurace, wellness, vinný sklep, klubovna, konferenční místnost a obchod. V areálu resortu dále soukromá pláž, beach bar, loděnice, molo pro 20 lodí, hřiště na beach volleyball, půjčovna sportovního vybavení, dětské hřiště, nabíječka pro elektroautomobily. Na prodej jsou i rekreační domy s kapacitou až pro 11 osob. Sledujte resort živě: http://lipno.roromedia.at/photo.php?camera=3 Poloha největšího jezera v srdci Šumavy láká v každém ročním období. Na jaře a na podzim na cyklistiku, golf, turistiku, jízdu na koních, či rybaření. V létě pak vítá zejména milovníky vodních sportů a jachtingu. Zima vládne zamrzlou krajinou, ideální na bruslení, lyžování a běžky. V okolí najdete vše co potřebujete k rekreaci, obchody, restaurace, cyklostezky, sjezdovky, adrenalin park, paintball, marinu, aquapark a další. Pořiďte si nové rodinné sídlo v top lokalitě u jezera v krásné přírodě, v podobě investice s pravidelným výnosem a dlouhodobým zhodnocením, kdy turistický ruch na Lipně roste v průměru o cca 6% ročně. Exkluzivně nabízíme celoroční údržbu a správu pronájmu nové nemovitosti v období Vaší nepřítomnosti. Zajišťujeme kompletní právní služby, zařídíme založení sro. Kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě pro více informací, popřípadě se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Parameters

1. order number: 518185
Type: Apartment
Ownership: ltd.
Price: 2 365 000CZK
Address: Frymburk, Frymburk
Internet Access: cable
Construction: Brick
Floor: Second floor
Usable area: 32 m2
Energy Class: C - Economical
Balcony: Yes
Balcony area: 5.7 m2
Disposition: 1 bedroom
Parking: Outdoor public

Map

All published data contained in this advertisement are for informational purposes only and do not constitute an offer within the meaning of § 1731 or § 1732 of the Civil Code, nor is it a public promise pursuant to § 1733 of the Civil Code. This offer does not entitle anyone to conclude a contract. Lipno Real s.r.o. it mediates data (information) acquired in good faith from the owner of the immovable property and for this reason is not responsible for its completeness, accuracy and accuracy. At the same time, it is not authorized to conclude any contracts connected with the sale of real estate on behalf of the owner of the real estate.

1662004001 Documents

Offered properties

  • All real estate
  • Houses
  • Apartments
  • Plots
Any category
We process cookies. They help us to make the web application work properly, provide social networking features, personalize content and advertising, and analyze traffic. Using the Web you agree with their use.