Kotviště pro Vaši loď na břehu Lipna - Frymburk

Pozemky

Mám zájem o nemovitost Více informací
Frymburk Lokalita
20 m2 Plocha
225 000 Kč Cena

Kotviště pro Vaši loď na břehu Lipna - Frymburk

Nabízíme k prodeji kotviště pro Vaší loď v moderním molu, které se nachází v rekreačním resortu Lakeside Village u břehu Lipna, 10min od Frymburku.

Plovoucí molo je určeno pro funkci přístavního zařízení, umožňujícího vyvázání pro 20 lodí. Při použití vyvázání jednoho konce lodí směrem k volné vodě na mooringy a vyvázání opačného konce k plovoucí chodbě mola a plovoucí lávce, je možné vyvázat lodě s délkou až do15 m. K dispozici zásuvka 230V, noční osvětlení a ochrana kamerovým systémem. Vedle mola je panelový skluz pro spouštění lodí.

Lze využít k dlouhodobému kotvení Vaší lodi, případně lze místo pouze pronajmout.

Parametry

Číslo zakázky: 545910
Typ: Pozemek, Ostatní
Cena: 225 000 Kč
Adresa: Milná, Frymburk

Mapa

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost Lipno Real s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Doporučené nemovitosti

  • Doporučené
  • Domy
  • Apartmány
  • Pozemky
Všechny nabídky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.