Pozemky s výhledem na Lipno - 50,583 m2 Lojzovy Paseky

Pozemky

Mám zájem o nemovitost Více informací
Frymburk Lokalita
50583 m2 Plocha
na vyžádání Cena

Pozemky s výhledem na Lipno - 50,583 m2 Lojzovy Paseky

Tento lukrativní pozemek o výměře 50,583 m2 se nachází v obci Lojzovy Paseky, mezi stávající souvislou zástavbou. V současnosti je dle ÚP pozemek veden jako "Plochy zemědělské" pro pozemky staveb, zařízení a jiných opatření pro zemědělství s bonitní půdou a nízkým stupněm ochrany. Jedná se o jižní svah s unikátním výhledem na vodní plochu a lesy. Vhodné jako investiční příležitost pro uchování hodnoty, s potenciálem zhodnocení díky případné budoucí změně územního plánu a možností doplnění proluky mezi dvěma rekreačně-obytnými částmi Lojzovy Paseky.

Kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě pro více informací, případně se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Parametry

Číslo zakázky: 543236
Typ: Pozemek, Zemědělská půda
Cena: na vyžádání
Adresa: Frymburk
Elekřina: V dosahu

Mapa

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost Lipno Real s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Doporučené nemovitosti

  • Doporučené
  • Domy
  • Apartmány
  • Pozemky
Všechny nabídky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.