Stavební pozemek Lipno n. Vltavou 8033m2

Pozemky

Mám zájem o nemovitost Více informací
Lipno nad Vltavou Lokalita
8033 m2 Plocha
na vyžádání Cena

Stavební pozemek Lipno n. Vltavou 8033m2

Stavební pozemek 8033m2 u břehu Lipna na prodej. Jižní svah, výhled na vodu, zajištěná příjezdová cesta, inženýrské sítě na hranici pozemku, okraj obce Lipno n. Vltavou u lesa. Klid v přírodě s docházkovou vzdáleností do centra obce. Vypracována a evidovaná územní studie.

Z aktuálního ÚP se jedná o plochy rekreace s nízkým procentem zastavitelnosti, do 20% - pozemky staveb pro ubytování a rekreaci, pozemky dalších staveb a zařízení související s rekreací. V sousedství pozemku se právě dokončuje stavba apartmánových domů Lipno Port, kde je již 90% jednotek prodáno.

Území je vhodné pro investiční výstavbu rekreačních nemovitostí. Možnost výstavby hotelu, apartmánových domů, aparthotelu, rekreačních chat, cílí na širokou cílovou skupinu. Poloha největšího jezera v srdci Šumavy láká v každém ročním období. V okolí dostupné veškeré lipenské rekreační aktivity.

Pro více informací kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě.

Parametry

Číslo zakázky: 545061
Typ: Pozemek, Stavební komerční
Vlastnictví: Osobní
Cena: na vyžádání
Adresa: Lipno nad Vltavou
Elekřina: Na hranici
Kanalizace: Na hranici
Voda: Vodovod

Mapa

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost Lipno Real s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Doporučené nemovitosti

  • Doporučené
  • Domy
  • Apartmány
  • Pozemky
Všechny nabídky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.