Stavební pozemky 1000m2 přímo u břehu Lipna na prodej - Horní Planá

Pozemky

Mám zájem o nemovitost Více informací
Horní Planá Lokalita
1000 m2 Plocha
na vyžádání Cena

Stavební pozemky 1000m2 přímo u břehu Lipna na prodej - Horní Planá

Nabízíme k prodeji plánované stavební pozemky na Lipně, v lokalitě Karlovy Dvory - Horní Planá. Jedná se o unikátní příležitost pro koupi 350-1000m2 stavebních pozemků přímo u břehu Lipna. Dle ÚP jsou plochy zařazeny do kategorie: Smíšené obytné rekreační - za účelem zajištění podmínek pro rekreaci a bydlení v kvalitním prostředí, zejména pozemky staveb pro bydlení, ubytování a rekreaci.

Pro tyto plochy je stanovena zastavitelnost maximálně 35%, přípustné maximálně 2 NP + střecha s možností využití podkroví.

Nádherné stavební pozemky v první linii přímo od developera, který má 20 let zkušenosti s povolovacími procesy a výstavbou v okolí lipenské nádrže. Vaše představy o bydlení a rekreaci u největší vodní plochy v ČR se zde mnohou stát skutečností. Stavební pozemky u břehu Lipna s výměrou 1000m2 jsou nedostatkové zboží, proto je toto jedinečná šance si zarezervovat pozemek v této exkluzivní lokalitě s přístupem k vodě a unikátním výhledem. Projekt uvažuje s vybudováním mola a veřejné pláže. Nyní je možná i rezervace kotviště pro Vaši loď. Další případné služby pro naše klienty jsou právní služby, správa pronájmu Vaší nemovitosti, tech. údržba areálu.

Lipno láká v každém ročním období. Na jaře a na podzim na cyklistiku, golf, turistiku, jízdu na koních, či rybaření. V létě pak vítá zejména milovníky vodních sportů a jachtingu. Zima vládne zamrzlou krajinou, ideální na bruslení, lyžování a běžky. V okolí Černé v Pošumaví a Horní Plané najdete vše co potřebujete k bydlení a rekreaci, obchody, restaurace, pláž, cyklostezky, adrenalin park, paintball, marinu, golf a další.

https://www.yacht-club.info/

Zarezervujte si pozemek, dokud je z čeho vybírat, popřípadě se zastavte na nezávaznou prohlídku. Kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě pro více informací.

Parametry

Číslo zakázky: 540487
Typ: Pozemek, Stavební smíšený
Cena: na vyžádání
Adresa: Horní Planá
Elekřina: Plánovaná výstavba
Kanalizace: V dosahu
Voda: Plánovaná výstavba

Mapa

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost Lipno Real s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Doporučené nemovitosti

  • Doporučené
  • Domy
  • Apartmány
  • Pozemky
Všechny nabídky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.