Stavební pozemky přímo u břehu Lipna - Lojzova Paseka, k.ú. Frymburk, 1,9 Ha

Pozemky

Mám zájem o nemovitost Více informací
Frymburk Lokalita
na vyžádání Cena

Stavební pozemky přímo u břehu Lipna - Lojzova Paseka, k.ú. Frymburk, 1,9 Ha

Nabízíme celek exkluzivních stavebních pozemků ve strategické lokalitě u břehu Lipna, v zátoce obce Lojzova Paseka, 4km od Frymburku (penzion Desta).

Mírně svažité pozemky s unikátním výhledem na jezero a orientací na jih dávají lokalitě významný potenciál, 9734m2 hromadné rekreace, 1413m2 rodinné rekreace, 4267m2 plochy pro sport a gastro, 4027m2 plochy zeleně. Téměř 2 hektary, není V ÚP zatíženo územní studií, ani regulačním plánem. Na LV nejsou žádná omezení vlastnického práva. Podíl zastavitelných ploch ve většině území je 60 %, limit 2NP plus podkroví. Vlastní ČOV, pitná voda, el. sítě na pozemku s přístupem z obecní komunikace.

Území je vhodné pro investiční výstavbu rekreačního resortu. Kombinace hotelu, apartmánových domů, aparthotelu, rekreačních chat, bungalovů a sportovního zařízení včetně mariny cílí na širokou cílovou skupinu. Poloha největšího jezera v srdci Šumavy láká v každém ročním období. V okolí dostupné veškeré lipenské rekreační aktivity.

Vážným zájemcům poskytujeme po podepsání NDA vyhotovenou zastavovací studii a studii proveditelnosti.

Pro více informací kontaktujte specialistu na akvizici.

ENG:

We offer exclusive building plots in a strategic location by the bank of Lipno, in the bay of the village Lojzova Paseka 4km from Frymburk (pension Desta).

Slightly sloping land with a unique lake view and south orientation give the site a significant potential, 9734m2 mass recreation, 1413m2 family recreation, 4267m2 area for sports and gastronomy, 4027m2 green area. There is no need for issuing Territorial development study or on the Regulatory plan, no easements on property list. The share of built-up areas in mostly areas is 60%. Limit 2 floors plus attic. Own COV, water dwells, el. network on the land with access from the municipal road.

The area is suitable for investment development of recreational resort. The combination of hotels, apartment houses, aparthotels, holiday chalets, bungalows and sports facilities, including the marina, aims for a broad target group. The location of the largest lake in the heart of the Sumava attracts in every season. All Lipno recreational activities are available nearby.

After the NDA has been signed, we provide serious candidates with a buildable and feasibility study.

For more information, contact an Acquisition Specialist.

Parametry

Číslo zakázky: 522295
Cena: na vyžádání
Adresa: , Frymburk
Typ: Pozemek, Stavební komerční
Sklep: Ne
Vlastnictví: s.r.o.

Mapa

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost Lipno Real s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Dokumenty ke stažení

Doporučené nemovitosti

  • Doporučené
  • Domy
  • Apartmány
  • Pozemky
Všechny nabídky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.