Stavební pozemky přímo u břehu Lipna - Lojzova Paseka, k.ú. Frymburk 19,440 m2

Pozemky

Mám zájem o nemovitost Více informací
Frymburk Lokalita
19441 m2 Plocha
na vyžádání Cena

Stavební pozemky přímo u břehu Lipna - Lojzova Paseka, k.ú. Frymburk 19,440 m2

Nabízíme celek exkluzivních stavebních pozemků ve strategické lokalitě u břehu Lipna, v zátoce obce Lojzova Paseka, 4km od Frymburku (penzion Desta).

Mírně svažité pozemky s unikátním výhledem na jezero a orientací na jih dávají lokalitě významný potenciál, 9734m2 hromadné rekreace, 1413m2 rodinné rekreace, 4267m2 plochy pro sport a gastro, 4027m2 plochy zeleně. Téměř 2 hektary, není V ÚP zatíženo územní studií, ani regulačním plánem. Na LV nejsou žádná omezení vlastnického práva. Podíl zastavitelných ploch ve většině území je 60 %, limit 2NP plus podkroví. Vlastní ČOV, pitná voda, el. sítě na pozemku s přístupem z obecní komunikace.

Území je vhodné pro investiční výstavbu rekreačního resortu. Kombinace hotelu, apartmánových domů, aparthotelu, rekreačních chat, bungalovů a sportovního zařízení včetně mariny cílí na širokou cílovou skupinu. Poloha největšího jezera v srdci Šumavy láká v každém ročním období. V okolí dostupné veškeré lipenské rekreační aktivity.

Vážným zájemcům poskytujeme po podepsání NDA vyhotovenou zastavovací studii a studii proveditelnosti zpracovanou společností Deloitte.

Pro více informací kontaktujte specialistu na akvizici.

https://www.luxsun.info/

Parametry

Číslo zakázky: 522295
Typ: Pozemek, Stavební komerční
Vlastnictví: s.r.o.
Cena: na vyžádání
Adresa: Frymburk
Elekřina: 230 V
Internetové připojení: Wi-Fi
Kanalizace: Čistička
Voda: Vlastní studna

Mapa

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost Lipno Real s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Dokumenty ke stažení

Doporučené nemovitosti

  • Doporučené
  • Domy
  • Apartmány
  • Pozemky
Všechny nabídky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.