Zemědělská půda, louka - 250 353 m2

Pozemky

Mám zájem o nemovitost Více informací
Černá v Pošumaví Lokalita
250353 m2 Plocha
na vyžádání Cena

Zemědělská půda, louka - 250 353 m2

Tento komplex pozemků o celkové výměře 250 353 m2 se nachází v k.ú. Černá v Pošumaví u Lukavického potoka, vedle hlavní komunikace směrem na Frymburk. V současnosti dle ÚP jsou pozemky vedeny jako Plochy zemědělské, část území plochy přírodní, včetně lesního pozemku, s bonitní půdou a vysokým stupněm ochrany. Pozemky jsou z větší části obhospodařovány.

Kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě pro více informací, případně se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Parametry

Číslo zakázky: 545903
Typ: Pozemek, Zemědělská půda
Vlastnictví: s.r.o.
Cena: na vyžádání
Adresa: Černá v Pošumaví

Mapa

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost Lipno Real s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Doporučené nemovitosti

  • Doporučené
  • Domy
  • Apartmány
  • Pozemky
Všechny nabídky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.