Projekty

Měníme realitní sny v realitu

Skupina Dorn-Fussenegger - Váš partner v okolí lipenské přehrady.

Rodinná společnost, která svým zákazníkům nabízí mnohaleté zkušenosti, komplexní know-how ohledně plánování, výstavby projektů a kompetentní a angažovaný tým profesionálů.

Naše vyhledávání nemovitostí Vám umožňuje najít Vaší nemovitosti na míru: od rekreačních nemovitostí pro vlastní účely, pozemky,  až po investiční nemovitosti, nebo objekty k trvalému bydlení - bez provize a přímo od investora!

Lakeside Village

Váš dům u břehu Lipna

Projekt se skládá celkem z 50 domů, 10 apartmánů, recepce s prostorem SPA, bistra, konferenční místnosti, hřiště pro děti, kotviště pro lodě, plážového baru pro příjemné chvíle s přáteli a sousedy a mnoho dalšího. Lipneská lokalita se stává stále atraktivnější a cílí na širokou zahraniční cílovou skupinu.

Možnost využití kompletních služeb správy nemovitostí.

Rodinné sídlo v krásné přírodě se stálým ročním výnosem bude výhodným doplněním Vašeho portfolia nemovitostí.

>> Více informací zde <<

Seepark Residence

Voda a příroda kam až oko dohlédne

Rezidence Seepark má 24 apartmánů a je po celý rok obhospodařována správcem, tak aby byla zajištěna péče, bezpečnost a technický stav rezidence. Nemovitost zaujme nejen architekturou, ale také umístěním. Tato jedinečná residence leží na okraji národního parku. Odlehlé místo nabízí těm, kteří hledají mír, oázu a útočiště v srdci Evropy: s vlastní pláží a lodí nebo molo ke koupání . K rezidenci patří také úschovna kol, parkoviště a uzamykatelný dvůr.

Luxsun

Exkluzivní stavební pozemky pro investiční výstavbu resortu

Nabízíme exkluzivní stavební pozemky na strategickém místě na břehu Lipna, v zátoce obce Lojzova Paseka, 4 km od Frymburka (Pension Desta).

Pozemky pro výstavbu apartmánů, hotelu, aparthotelu, nebo další hromadné rekreace.

Mírně svažitý terén s jedinečným výhledem na jezero a jižní expozici nabízí oblasti značný potenciál, 9734 m2 pro hromadnou rekreaci, 1413 m2 pro rodinnou rekreaci, 4267 m2 pro sport a gastronomii, 4027 m2 zeleně.  Vlastní COV, přívod vody, el. síť . Areál je vhodný pro investiční rozvoj resortu.

>> Více informací zde<<

International Yacht Club

Stavební parcely přímo u břehu Lipna

Využijte této jedinečné příležitosti  rezervace stavebního pozemku přímo na Lipně o rozloze 1 000 m². Poloha v první řadě u Lipneské přehrady v Karlovy Dvory - Horní Planá je jedinečná.

Podle územního plánu jsou oblasti klasifikovány jako „smíšené obytné oblasti - rekreace, ubytování a bydlení ve vysoce kvalitním prostředí“. To znamená: ať už si chcete postavit dům pro sebe nebo k pronájmu, nebo obojí: můžete realizovat svůj sen.

Zde může stát i Váš projekt

Nabízíme širokou nabídku služeb pro developery

Hledáte silného a spolehlivého partnera na Lipensku ? Pokud ano,tak se na nás neváhejte obrátit. 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.